»Endüstriler ve Uygulamalar»Matbaa Sektörü

Matbaa Sektörü

Daha hızlı, daha iyi, çok yönlü

 

Matbaa sektörü, dinamizm, özgünlük ve performans ile tanımlanmaktadır. İnovasyon partnerleri, deneyim, danışmanlık yeteneği ve uzun vadeli ürün çözümleriyle bu zorlukların aşılmasına yönelik destek sunmaktadır.

Dönüşüm içindeki bir sektör

Yapısal değişim, matbaa sektörünün anahtar ifadesidir. Hiçbir sektör bu kadar kısa bir süre içinde bu kadar çok değişimden geçmemişti.

 

Özel konfigürasyonlar, kişiselleştirmeler ve talep üzerine baskı pazarı yeniden şekillendirmekte ve matbaalar medya hizmet sağlayıcılarına dönüşmektedir. Başarıyı korumak için, işletmelerin çok yönlü olması gerekmektedir.

 

Bu koşullar altında, matbaa sektörünün önde gelen firmaları, verimlilik, çok yönlülük ve yüksek performansı destekleyen ürün ve hizmetler sağlayan inovasyon ortaklıklarına başvurmuştur.

 

Endüstriyel yapıştırıcı üreticileri, gittikçe sayısı artan uygulama çeşitliliği ve artan hızlara uygun ürünleri matbaa sektörüne sağlamak zorundadır.

 

Kağıt üretiminden kaplamalı yüzeylere kadar sahip olduğu engin uzmanlığımızla tüm yapıştırıcı uygulamaları için yenilikçi çözümlerle sizleri başarıyla desteklemeye hazırız.

 

Baskı kaplama

Kaplama aşamaları gittikçe daha çok çeşitlenip kaplama derecesi sürekli olarak artarak yüksek üretim hızları, kalite ve görünümden yüksek beklentiler ortaya çıkmaktadır. Olağanüstü yüzeylerin üretilmesinde en iyi sonuçları elde etmek için tüm parametreler tüm potansiyellerine kadar kullanılmaktadır.

 

Kitap ciltleme

Kitap ciltleme için uygun yapıştırıcıların seçilmesi, pek çok farklı parametreye dayanmaktadır.

 

Geniş bir holt melt ve dispersiyon yapıştırıcı yelpazemizle kitap, dergi ve katalog üretiminde size mükemmel bir partner olmaya hazırız.

 

Daha keyifli olmak için birlikte çalışalım!

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com