»Yapıştırıcılar»Reaktif Tek ve Çift Komponentli Sistemler

Reaktif Tek ve Çift Komponentli Sistemler

En doğru bağı kurun

Reaktif bir ve iki bileşenli sistemler, kimyasal olarak kuruyan yapıştırıcılar olup oda sıcaklığında sıvı veya pastamsıdır.

 

Ürün portföyümüzde sizin hızlı ve esnek üretim için kısa uygulama süresi veya büyük parti veya büyük parça üretimi için uzun montaj süresi beklentilerinizi karşılamaya yönelik uygulama parametrelerine sahip çok çeşitli 1-C PU prepolimerler ürünlerimiz mevcuttur.

 

Silan-termine epoksi reçinesi esaslı iki bileşenli polimerlerimiz, yaşlanmaya karşı yüksek direnç, kalıcı dayanıklılığa sahip bir yapışma ve esnek bir yapışma hattı gerektiren uygulamalar için özel olarak geliştirilmiştir. Buna ilaveten, bu ürün grubunun yapıştırıcıları, bağlanması zor yüzeylerin birleştirilmesinde idealdir.

ÖZELLİKLER

 

Reaktif 1-C ve 2-C sistemleri aşağıdaki avantajları sunar:

  • Kolay uygulama
  • Farklı materyallere geniş bir yapışma çeşitliliği
  • Isı ve suya karşı yüksek direnç
  • Plastikleştiriciler yanı sıra çok sayıda solvente karşı iyi direnç
  • 1-C PU pre-polimerlerin derz doldurma köpüğü

 

Daha keyifli olmak için birlikte çalışalım!

ÜRÜN SERİSİ VE ÖZELLİKLER

 

1-C PU Pre-polimerler

İçerik : Poliüretan

Özellikler : Poliüretan esaslı tek bileşenli, nemle kuruyan pre-polimer yapıştırıcılar, su veya nem ile reaksiyon içinde çapraz bağ oluşturmak suretiyle kurur. Formaldehit içermeyen %100 katı içerikleri sayesinde diğer sistemlere göre daha az uygulama miktarı gerektirir ve oda sıcaklığında birkaç dakika içinde sertleşirler.

Ambalaj : Varil, IBC, kartuş (pastamsı), şişe, kutu

Marka : Sentapur, Jowapur

 

2-C PU Pre-polimerler

İçerik : Poliüretan

Özellikler : İki bileşenli poliüretan pre-polimer yapıştırıcılar.

Ambalaj : Variller, IBC

Marka : Sentapur, Jowapur

 

1-C S Polimerleri

İçerik : Silan-termine polimerler

Özellikler : Silan-termine poliüretanlar/polieter (STP/STPE), MS polimerler veya hibrit polimerler adları da verilen tek bileşenli S polimerler, düşük-orta mukavemete sahip nemle kuruyan yapıştırıcılar ve mastiklerdir. Bu ürünlerin temel özelliği esneklikleridir. İçindeki yapıştırıcı takviyeleri sayesinde, genellikle malzemelerin ön işlemden geçirilmesine gerek kalmamaktadır. Kuruma reaksiyonu, su veya nem ile tetiklenir, dışarıdan başlar ve ortaya doğru ilerler. 1-C S polimerleri, derz doldurma uygulamalarında bile gevrek olmayan bir yapışma hattı sunar ve izosiyanat, solvent ve silikon içermez.

Ambalaj : Kartuş, metal kova, varil

Marka : Senta, Jowat

 

2-C SE Polimerleri

İçerik : Silan-termine polimerler / Epoksi reçineleri

Özellikler : İki bileşenli silan-epoksi reçineli yapıştırıcılar benzersiz bir hibrit sistemdir. Esnek silan-termine polimerlerin (MS polimerler) avantajlarını epoksi reçinelerinin yüksek mukavemetiyle birleştirir. Bu kimyasal olarak kuruyan 2-C sistemleriyle yapışma hatları, herhangi bir gevreklik olmadan, mevcut nem ve katman kalınlığından bağımsız olarak dengeli bir şekilde sertleşir. Yapıştırıcılar, kutu ömrü içinde uygulanabilir ve ideal karışım oranlarından %15'e kadar bir sapma, yapışma özelliklerinde olumsuz bir etkiye sebep olmaz. 2-C SE polimerleri, metal, plastik, ahşap, beton ve mineral malzemelere mükemmel bir yapışma özelliği yanı sıra derz doldurma işlevlerine sahiptir ve köpüklenmez. Bu özellikleri sayesinde ideal montaj yapıştırıcılarıdır ve çok sayıda uygulamada kullanılmaktadır. 2-C SE polimerleri, izosiyanat, solvent, plastikleştirici ve silikon içermez.

Ambalaj : Kartuş, metal kova, varil

Marka : Senta, Jowat

 

2-C Epoksi Reçineleri

İçerik : Epoksi reçineleri ve sertleştirici

Özellikler : İki bileşenli epoksi reçineler yüksek dayanımlı ce uzun ömürlü yapıştırıcılardır.

Ambalaj : Kartuş, metal kova, varil

Marka : Senta, Jowat

UYGULAMALAR

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com