»Hakkımızda»Tarihçemiz

Tarihçemiz

En doğru bağı kurun

Sentez Optimum Kimya farklı sektörlerde endüstriyel tutkal ihtiyacı olan firmalara ülke genelinde güvenilir, hızlı, ekonomik ve etkin çözümler sunmak amacıyla 2017 yılında Bursa'da kurulmuştur.

 

Endüstriyel tutkal sektöründe dünya devlerinden biri olan Jowat'ın bölge distribütörlüğü ile başlayan yolculuğu uygulamaya yönelik olarak daha farklı çözümler sunabileceği farklı markaları da bünyesine katması ile devam etmiştir.

 

2019 yılından beri kendi formülasyonlarını kendisi gibi üstün kalite anlayışına sahip üreticilerde fason ürettirip SENTA markası ile müşterilerine sunmaktadır.

 

2021 yılı ile birlikte tutkalın yanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu bazı hammaddeleri de portföyüne dahil etmeye başlamış ve bu kapsamda müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetleri çeşitlendirmiştir. Bu yöndeki büyümesine de piyasa ihtiyaçları ve teknolojik ilerlemeler doğrultusunda devam etme kararlılığındadır.

 

Portföyünde yer alan yapıştırıcılar, sızdırmazlık ürünleri, fonksiyonel kaplamalar ve hammaddeler ile müşterilerine rekabet avantajı ve eşsiz bir müşteri deneyimi vermeye hazırdır. Yaratıcı düşünce ve girişimci ruh firmanın DNA’sının ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Müşteriyi odağına alan ve toplam kalite yönetimi anlayışına sahip tecrübeli kadrosuyla müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız sizin de çözüm ortağınız olmaktan gurur duyacaktır.

 

Saygılarımızla...

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com