»Endüstriler ve Uygulamalar»Yapı Elemanları»Yükseltilmiş Döşeme Üretimi

Yükseltilmiş Döşeme Üretimi

En doğru bağı kurun

Yükseltilmiş döşeme üretimi

Ticari döşemeler için özel çözümler

UYGULAMA AÇIKLAMASI

En çok ticari sektörde kullanılan yükseltilmiş döşemeler, ürüne özel gereksinimlerden dolayı zemin kaplama sektöründe özel bir konuma sahiptir. Yükseltilmiş döşemeler aşırı yükleri kaldırabilmeli, yüksek sıcaklıklara dayanıklı olmalı ve anti-statik gereksinimleri karşılayarak özel tesisatlar için alan sağlamalıdır.

 

Yükseltilmiş döşemeler, döşeme altında gizlenmiş esnek ve kalıcı olarak ulaşabilir bir boşluk oluşturmaktadır ve iletişim kabloları, elektrik kabloları ve su boruları gibi tesisatlar için alan sunmaktadır. Bu sebeple, yükseltilmiş döşemeler, ticaret fuarları veya bilgisayar odaları gibi mekanik ve elektrik tesisatlarına kolay ulaşımın bir zorunluluk olduğu özel alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Yükseltilmiş döşemelerin üretiminde kullanılan yapıştırıcılar sert materyallere ideal bir yapışma düzeyi, yüksek bir ilk mukavemet, yüksek ısı direnci, çok kısa açıkta kalma süreleri ile kalıcı dayanıklılık özelliklerine sahip olmalıdır. Düz laminasyon için özel PUR sıcak tutkal yapıştırıcılar, bu talepleri karşılamakta ve kalıcı bir bağ temin etmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Flat Lamination : Sentacoll (PVAc Glue for Flat Bonding), Sentacoll (Foil Adhesive), Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowacoll (PVAc Glue for Flat Bonding), Jowacoll (Foil Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)
  • Edgebanding : Sentatherm (EVA Hot Melt Adhesive), Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm (EVA Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com