Yukarı
Çık

 

YATAK ÜRETİMİ

Jowat, her bir özel uygulamaya adapte edilen ve dünya çapında başarılı bir şekilde kullanılmakta olan termoplastik ve reaktif hotmelt, solvent bazlı yapıştırıcılar geliştirmektedir.

  • Eni nesil verimli yapıştırıcı sistemleri
  • En yüksek talepler için birinci kalite yapıştırıcıla
  • Hotmelt yapıştırıcılar gereksinimleri yerine getirir: Yatak üretimi için OEKO-Tex® 100 | LGA Blue Angel Jowat yapıştırıcıları

 

İyi yataklar, dinlendirici bir uyku ve zindeleşmenin temelidir. Yapıştırıcılar, bir yatağın üretim süreci boyunca uzun yıllar kullanılmaktadır. Yapıştırmakla birlikte rahatlık ve sağlığı arttırmaya yardımcı olmalı ve böylece iyi bir gece uykusunu desteklemek zorundadır. Jowat SE, yatak üretiminin her işlem adımında geniş bir yenilikçi ürün yelpazesi sunmaktadır. Uzun süreli dayanımları ile ilgili olarak yüksek beklentiler yanı sıra, yapıştırıcıların uygulanması, teknolojik gereklilikler yüksek olsa bile kolaydır.

 

Yataklar için döşeme malzemeleri, gündelik kullanımda ağır gerilimlere maruz kalmaktadır. Bu narin dokunmuş kumaşların dayanımını önemli düzeyde arttırmak amacıyla Jowat-Toptherm® 239.70 ile lamine edilmekte ve alt tarafa kaplanmaktadırlar.

 

Jowatherm-Reaktant® 630.20 benzeri reaktif poliüretan hotmelt yapıştırıcılar, kaynama direnci gerektiren levhaların lamine edilmesini sağlar. Sterilizasyon işlemlerinin katı gereksinimleri yerine getirilir. Cep iç yaylar yüksek konfor sağlar ve özellikle esneklerinden dolayı harikadır. Jowatherm® 261.65 bu rahatlığı desteklemek için kullanılmaktadır ve bağ kenarlarındaki yüksek gerilimden dolayı gündelik kullanımda değişmeden kalmasını garanti eder.

 

Sünger laminasyonu, özellikel yumuşak ve esnek yapıştırıcılar gerektirir. Dispersiyon yapıştırıcılarının aksine, Jowatherm-Reaktant® 630.80 mukavemetin oluşumunda önemli düzeyde daha yüksek bir hız sağlar ve böylece daha az enerjiyle daha verimli bir üretim sağlanır.

 

Yüksek kalite ve konfor standardı için, yatak tasarımı ve ilgili prosese bağlı olarak farklı yapıştırıcı ihtiyaçlarıyla birlikte üretim sırasında yumuşak ve kalıcı bir yapışmaya ihtiyacınız bulunmaktadır. Jowat- Toptherm® 232.30 Otomatik taşıma proseslerinin gereksinimlerini karşılar: örn: yapıştırma hattındaki gerilimleri birleştirmek için mukavemetin hızla oluşturulması ve yataklarda kullanılan tüm malzemelere çok çeşitli yapışma şekilleri. Yatak üretimi için tüm hotmelt yapıştırıcılar OEKO-Tex® 100 Standardı, LGA ve Blue Angelcertificates gereksinimlerini karşılar.