Yukarı
Çık

 

ÜRÜNLER

Yapıştırıcı dünyası dinamik ve yenilikçi olmasının yanı sıra birçok farklı ürünlerle son derece zorlu teknoloji üzerine kuruludur.

Modern yapıştırıcılar, sadece yapıştırma özelliğine sahip değillerdir. Onlar, ilgili uygulamaların başarısını artırmak için çeşitli fonksiyonel özellikler de sunar.

 

Özel her uygulama için doğru yapıştırıcı formülasyonunu geliştirirken kimyagerlerimiz detaylara büyük özen gösterirler. Endüstriyel yapıştırıcılar ile önceden tanışmış olanlar, onların büyük parametreler ile değerlendirilmesini ve yapışkan özelliklerinin sınıflandırılmasını iyi bilir: Yapışma spektrumu, viskozite, ilk mukavemet, açık zaman ve uygulama sıcaklığı sadece her uygulama için uygun olan ideal bir yapıştırıcının taşıması gereken çok önemli faktörlerdir. Doğru yapıştırıcıyı seçerken ve ilk deneme aşamasında müşterilerimiz onların özel uygulamalarına vereceğimiz uygun kapsamlı danışmanlık hizmetine ve özel desteğimize güvenmektedir. En gelişmiş teknolojiler ile üretilmiş olan ürün portföyüyle Jowat SE tüm modern yapıştırıcıları kapsamaktadır.

 

HOT MELT YAPIŞTIRICILAR

(EVA, PA, PO, PSA)

 

REAKTİF HOT MELT YAPIŞTIRICILAR

(PUR, POR)

 

DİSPERSİYON YAPIŞTIRICILAR

(PVAc, EVA, PU)

 

SOLVENT BAZLI YAPIŞTIRICILAR

Sitiren kopolimeri

 

REAKTİF TEK VE ÇİFT KOMPONENTLİ SİSTEMLER

(PU ve SE polimerler)

 

BASINCA DUYARLI YAPIŞTIRICILAR

PSA

 

PRİMERLER

Yapışma takviyeleri

 

DİĞER YAPIŞTIRICILAR & ÖZEL ÜRÜNLER