»Endüstriler ve Uygulamalar»Yapı Elemanları»Tekstil Döşemeler

Tekstil Döşemeler

En doğru bağı kurun

Tekstil döşemeler

Oturma odasından toplantı salonuna

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Her türlü kullanım için tekstil döşemeler

 

İster ev için birinci kalite halılar isterse futbol sahaları için yapay çim olsun, güçlü yapıştırıcılar, tekstil zemin kaplamalarının üretiminde güvenilir bir üretim ortağı olup ürüne üstün kalitesini kazandıran önemli bir girdidir.

 

Halı üretiminde, tufte halıların arka tarafı yapısal stabiliteyi arttıran ve halının zeminde düz durmasını sağlayan tekstil bir alt tabaka ile lamine edilmektedir.

 

Modern termoplastik sıcak tutkal yapıştırıcılar filamenti arka tarafa bağlar ve yüksek çekme dayanımı sağlar. Polyolefin esaslı (PO) yapıştırıcılar, tekstilin tüm yüzeyine tek bir işlemde bir rulo veya nozul yardımıyla uygulanır. Bu güçlü sıcak tutkal yapıştırıcılar, diğer işlemlere göre daha az miktarda yapıştırıcı uygulamasıyla hızlı bir üretim süreci sağlar.

 

Termoplastik sıcak tutkal yapıştırıcıların kurumasını beklemeniz gerekmediği için daha etkili bir üretim süreci sayesinde enerji ve makina maliyetlerinde tasarruf sağlar.

 

Yapay çimin kendine özgü gereksinimleri bulunmaktadır. Bir tarafta, birleştirme işleminin kullanım sırasında ürünün maruz kaldığı aşırı mekanik gerilimlere direnmesi gerekmektedir. Diğer tarafta, yapay çimin ömür süresi on yıla kadar olup bu süreden sonra tam olarak geri dönüştürülebilir olmalıdır. PO sıcak tutkal yapıştırıcılarımız PE alt tabaka ve PP filamentleriyle aynı kimyasal baza sahiptir ve bu sayede ürünün geri dönüştürülebilir özelliğinde ana rolü oynamaktadır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentatherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowatherm (PO Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com