»Endüstriler ve Uygulamalar»Tekstil Sektörü»Sünger Yatak Üretimi

Sünger Yatak Üretimi

En doğru bağı kurun

Sünger yatak üretimi

  • Üretimde yüksek verimlilik
  • Otomatik süreçler için yüksek performanslı yapıştırıcılar
  • Sıcak tutkal yapıştırıcılar sayesinde kolay uygulama

UYGULAMA AÇIKLAMASI

İyi yataklar, dinlendirici bir uyku ve zindeleşmenin temelidir. Yapıştırıcılar, yatak üretim sürecinde büyük bir rol oynamaktadır. Farklı materyallere yapışabilme kabiliyetlerine ek olarak, yapıştırıcılar konfor ve sağlığı arttırmaya yardımcı olur ve bu sayede iyi bir gece uykusunu destekler.

 

Yatak üretiminin tüm süreçleri için geniş bir yelpazede yenilikçi ürünler sunmaktayız. Uzun süreli dayanıklılıkları yanı sıra yapıştırıcılar, teknolojik gereksinimler ve materyal çeşitliliği artsa bile kolay uygulanabilmektedir.

 

Her bir özel uygulamaya adapte edilebilen termoplastik ve reaktif sıcak tutkal, solvent esaslı yapıştırıcılarımız mevcuttur.

 

Köpük yatak üretiminde, bazen farklı türde süngerler olmak üzere sayısı sürekli artan katmanlar birbirleriyle lamine edilmektedir. Bu uygulamada kullanılan yapıştırıcı son derece esnek olmalı ve çok çeşitli materyallere yapışmalıdır. PUR sıcak tutkal yapıştırıcılar bu talepleri karşılamakta ve sık kullanılan dispersiyon yapıştırıcılarına göre son derece hızlı bir şekilde mukavemet oluşturmaktadır. Bu sayede elde edilen daha düşük enerji tüketimi ve daha hızlı yatak paketlemesi daha verimli üretim süreçleri sunmaktadır.

 

Bir yatağını kalitesini yapısı, kullanılan materyaller, montaj süreci yanı sıra kullanılan yapıştırıcılar belirler. Kaliteye ek olarak, verimlilik yatak üreticileri için en önemli önceliklerden biridir. Bu bağlamda verimlilik, ideal bir maliyet-fayda oranı yanı sıra yatak montajı ve takip eden dolum, paketleme ve sevkiyat gibi operasyonlarda da yüksek verimliliğe ulaşılmasını anlamına gelmektedir.

 

Minimum üretim maliyetleri, kısa süreç döngüleri, düşük montaj hatası riski taşıyan kolay taşınabilirlik potansiyeli küresel rekabetin belirleyici faktörleridir. Verimlilik, gereksiz bekleme süreleri ve taşıma rotalarının azaltılması ve önlenmesiyle arttırılabilir. Yatak montajına yönelik bir yapıştırıcı, neredeyse sonsuz yapı çeşitliliğini desteklemeli ve lateks, viskoz veya jel sünger gibi yapıştırılması zor materyaller dahil her türlü materyale iyi yapışma özelliklerine sahip olmalıdır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Based on PUR : Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)
  • Based on SBS : Sentatac Super-HighSolid (SBS), Jowatac Super-HighSolid (SBS)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com