»Endüstriler ve Uygulamalar»Gıda ve Tüketici Ürünleri Sektörü»Pipet Uygulaması

Pipet Uygulaması

En doğru bağı kurun

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Kapaklar ve pipetlerin çıkarılması kolay ve aynı zamanda güvenilir olmalıdır. İçecek kartonlar gibi bunlar da sayısız çeşitliliğe sahiptir. Bu nedenle tüketicilere çevirmeli ve vidalı kapaklardan başlayarak çok geniş bir kapak seçeneğinin yanı sıra her zevke uygun pipet tasarımları da sunulmaktadır.

 

Ambalaj, kapak ve pipetlerin çekici dış görünümü ve kolay kullanımının sağlanmasında yapıştırıcılar önemli bir rol oynamaktadır.

 

Üretim sürecindeki özel zorluklardan dolayı, yüksek talepleri karşılamaları gerekmektedir. Kapak ve pipet yapıştırma süreci, sürekli olarak artan hat hızları ve materyal çeşitleriyle karakterize olmaktadır. Bu sebeple, yapıştırıcılar yüksek bir ilk mukavemet yanı sıra az uygulama miktarlarıyla farklı yüzeylere iyi bir yapışma sağlamalıdır.

 

Sıcak dolum ve müteakip soğutma süreçlerinden sonra ideal ve kalıcı yapışmayı sağlamak için yapıştırıcıların yüksek ısı, düşük sıcaklık ve su gibi ortam koşullarına karşı yüksek dayanımlara sahip olması gerekmektedir.

 

Son derece önemli diğer bir gereklilik ise gıdayla temas eden ürünler yönetmeliklerine uyumdur.

 

Güçlü yapıştırıcılarımız, eriyik halde yüksek termal stabilite, düşük sıcaklıklarda yüksek esneklik ve yüksek ısı direncinin yanı sıra çok geniş bir yapışma spektrumuna sahiptir.

 

Ayrıca neredeyse kokusuz ve renksiz olan yapıştırıcılarımız doğrudan gıda teması için onaylıdır.

 

Pipet için yapıştırıcılar

Çok çeşitli pipet tasarımları ve farklı folyo sarım yüzeyleri nedeniyle, bu uygulamada kullanılan yapıştırıcılardan beklentiler çok yüksektir. Buna ilaveten, yapıştırıcılar şeffaf halleriyle içecek kartonunun kusursuz görünümünü oluşturmak için temiz bir uygulama sağlamalıdır. Ambalaj süreçlerinin yanı sıra taşıma sırasında ve müşteri tarafından kullanılırken yüksek mekanik gerilime dayanıklı güvenli ve kalıcı bir yapışma sağlamalıdırlar.

ÜRÜN BİLGİLERİ

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Senta-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowat-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com