»Endüstriler ve Uygulamalar»Filtre Sektörü»Pileleme ve Çerçeve Yapıştırma

Pileleme ve Çerçeve Yapıştırma

En doğru bağı kurun

Pileleme ve çerçeve yapıştırma

  • Yüksek ilk mukavemet / kullanım stabilitesi
  • Yüksek sıcaklık direnci
  • Hat hızlarına adapte edilmiş açık zaman

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Pileli filtre ortamı, kağıt ve farklı k dokunmamış kumaşlar gibi çok çeşitli materyallerden üretilmektedir.

 

Pileleme ve çerçeve yapıştırma için kullanabileceğiniz termoplastik yapıştırıcılarımız geniş bir yapışma yelpazesine sahiptir. Buna ilaveten, bir sızdırmazlık elemanı görevi görmekte, filtrelere stabilite sağlamakta ve son derece güvenilir süreçler sunmaktadır.

 

Bu yapıştırıcıların güçlü özelliklerinden dolayı, mamul filtreler montaj sırasındaki yüksek mekanik gerilim altında veya 180 °C üzeri sıcaklıklarda bile ömürleri boyunca biçimlerini korumaktadır.

 

Özel polyolefin sıcak tutkal yapıştırıcılar, pileleme yanı sıra filtre çerçeve yapıştırma için kullanılabilmekte ve tüm gereklilikleri karşılamaktadır.

 

Pilelenmiş kağıt filtre üretimi

Motor girişindeki hava filtreleri, söz konusu pilelenmiş filtrelerin önemini açıklayan güzel bir örnektir. Bu filtrelerin, yüksek performanslı bileşenlerin pas, polen, toz, lastik aşınması, kum ve diğer kirler gibi faktörlerden kaynaklanabilecek olası hasarlara karşı korunacağını güvence altına alırken motorun etkili bir yanma eşliğinde çalışırken zarar görmemesini sağlaması gerekmektedir.

 

Fenolik reçineye batırılan filtre kağıtları, pileleme işleminin ardından 180 °C’ye kadar ulaşabilen sıcaklık değerlerinin altında termal şartlara tabi tutulmakta olup, yapıştırıcıların söz konusu gerilime karşı dayanıklılık göstermesi gerekmektedir.

 

Çerçeve yapıştırma

Günümüz araçlarının motor bölümleri çok daha kompakt bir nitelik kazanmakta ve sonuç olarak hava filtreleri için yalnızca çok sınırlı bir alan kalmaktadır.

 

Yapıştırıcı, özellikle de yapıştırıcı eklemi dayanıklılığını korumalı ve filtre gözleri kapalı konumda kalmalıdır. Buna ek olarak filtre elemanlarının performansı, yapıştırıcı nedeniyle düşüş yaşamamalıdır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentatherm (EVA Hot Melt Adhesive), Senta-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowatherm (EVA Hot Melt Adhesive), Jowat-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com