»Endüstriler ve Uygulamalar»Gıda ve Tüketici Ürünleri Sektörü»Özel Ambalaj Uygulamaları

Özel Ambalaj Uygulamaları

En doğru bağı kurun

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Modern yapıştırıcı ürünlerimizle ambalaj sektörü üreticileri ve işleyicilerini desteklemekte ve son derece verimli süreçlerin sağlanmasında önemli bir rol oynamaktayız.

 

Özel uygulamalarınız için yakın iş birliği içinde ihtiyacınıza ve uygulamanıza özel yapıştırıcı çözümleri geliştirmeye hazırız. Plastik kapağın bebek maması ambalajına yapıştırıldığı toptainer adı verilen teknikte olduğu gibi talepkar gıda ambalajlamasında ortaya koyduğumuz özel çözümümüz buna bir örnektir. Bu uygulamaya özel olağanüstü geniş bir yapışma yelpazesi ve uzun açıkta kalma süresine sahip bir yapıştırıcı sunabiliriz.

 

Denenmiş ve kanıtlanmış birinci sınıf formülasyonlara sahip EVA sıcak tutkal yapıştırıcılarımızla şoklama, çikolata veya çay ambalajlama gibi özel uygulamalarınıza en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

 

Güçlü proses desteği

Yapıştırıcılarımız ambalajlama sürecinin hızlandırılması için de uygundur. Örneğin; sıcak tutkal yapıştırıcı, bir karton kutuya ürünler yerleştirilirken bir folyonun karton kutu duvarlarında tutunmasını sağlamaktadır. Buna müteakip, folyo kartondan sıyrılır, ürünleri örtmek için katlanır ve kızılötesi ışık kullanılarak büzülür.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Senta-Toptherm (PO hot melt adhesive), Sentatherm (EVA hot melt adhesive), Sentatherm (Pressure-sensitive adhesive), Jowat-Toptherm (PO hot melt adhesive), Jowatherm (EVA hot melt adhesive), Jowatherm (Pressure-sensitive adhesive)

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com