»Endüstriler ve Uygulamalar»Otomotiv ve Taşımacılık»Montaj Yapıştırma Otomobilleri

Montaj Yapıştırma Otomobilleri

En doğru bağı kurun

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Klipler ve yatak tutucular

Yapıştırıcı portföyümüz, otomobillerdeki çeşitli özelliklere sahip klips ve tutucuların yapıştırma uygulamalarında kullanılmak üzere optimize edilmiş PO ve sıcak tutkal yapıştırıcıları kapsamaktadır. Klips ve tutucular ile kenar kaplaması ve düz laminasyon için uygun olan son nesil PO sıcak tutkal yapıştırıcılar son derece verimli üretim süreçlerine olanak sağlar.

 

Farlar

Farların montajında, lens ile gövdeyi birleştirmek için kullanılan yapıştırıcılar aynı zamanda bir dolgu macununun temel işlevini üstlenir ve sofistike teknolojiyi sudan korur. Siyah renkli PUR sıcak tutkal yapıştırıcılar yüksek güneş ışığına karşı koruma sağlar.

 

Cabrio üstler

Cabrio üst kısımlarda kullanılan yapıştırıcılar da zorlu gereksinimleri karşılamak zorundadır. Güçlü güneş ışığına ve yüksek sıcaklıklara rağmen, yapıştırıcının esnek kalması ve hidrolize karşı mükemmel direnç göstermesi gerekir. Üstün görünüm ve UV direnci için, açık üst kısımlar için yüksek performanslı PUR yapıştırıcılar da siyah renktedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com