»Endüstriler ve Uygulamalar»Tekstil Sektörü»Membran ve Fonksiyonel Tekstil Laminasyonu

Membran ve Fonksiyonel Tekstil Laminasyonu

En doğru bağı kurun

Membran ve fonksiyonel tekstil laminasyonu

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Membran ve tekstil laminasyonu

Tekstil endüstrisinde çeşitliliği sürekli artan materyallerden lamine ve kaplama tekstiller üretilerek geniş bir ürün yelpazesinde kullanılmaktadır.

 

İster her türlü hazır giyim tekstili, isterse otomobil tekstilleri isterse de yapı sektörü veya ev ürünleri için ürünler olsun, lamine tekstillerinin materyalleri ürünün amacı kadar çeşitlilik arz ederek köpükler, yapağı, pamuk, polyester ve alüminyum folyolu cam elyaf kumaşlara kadar geniş bir yelpazeyi kapsar.

 

Tekstillere özel fonksiyonlar ekleme imkanları da o kadar çeşitlidir. Membranlar ve tekstiller, termoplastik ve reaktif sıcak tutkal yapıştırıcılar ile lamine edilmektedir.

 

Nemle kürlenen PUR sıcak tutkal yapıştırıcılar, farklı materyallere geniş bir yapışma yelpazesi, az uygulama miktarlarında bile yüksek bileşen mukavemeti, düşük işlem sıcaklıklarının yanı sıra yıkama veya sterilizasyon gibi işlemlerde gerekli mukavemet için en yüksek gereksinimleri karşılamaktadır.

 

Termoplastik sıcak tutkal yapıştırıcılar, işleme ve çok sıklıkla belirli taleplere adapte edilmektedir. Membran laminasyonda, nefes alabilirlik, alev geciktiricilik veya gürültü emme gibi mamul ürünün spesiyal özelliklerini desteklemektedir.

 

PP, PE veya PU gibi membranların üretildiği materyallere yönelik geniş bir yapışma aralığı temel gereksinimlerden biridir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Sentatherm-Reaktant GROW (Biobased Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant GROW (Biobased Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com