»Endüstriler ve Uygulamalar»Ambalaj Sektörü»Matbaa Tabaka Laminasyon

Matbaa Tabaka Laminasyon

En doğru bağı kurun

Matbaa tabaka laminasyon

(Film - Kağıt)

  • En yaygın makina tiplerine uygun
  • Mükemmel bir ürün için yüksek şeffaflık
  • Selefon kaplama için maksimum laminasyon mukavemeti
  • Gıda ambalajları için yapıştırıcılar

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Filmden selefon laminasyona kadar dispersiyon yapıştırıcıları

 

Son derece kibar katlanır kutular, kitap kapakları ve diğer baskı ürünleri kalite ve görünümde yeni standartlarını belirlerken, selefoncuların bir ürünün kalitesini arttırmak için sahip olduğu imkanlarda artıyor.

 

Etkili ve yaygın bir prosedür, üstün kaliteye sahip baskı yüzeyleri elde etmek için basılı tabakaların mat, parlak, yapılandırılmış veya özel efektli filmlerle laminasyonudur.

 

Laminasyon kalitesi uygulama yöntemi, yapıştırılacak materyaller ve yapıştırıcı faktörlerine bağlıdır ve sonuçta basılı ürünün görünümü ve değeri üzerinde belirleyici etkiye sahiptir.

 

Geçmişte uzun yıllar solvent esaslı yapıştırıcılar, bu uygulamada tercih edilen ürün olmuştur. Üretim süreçlerinin çevreye uyumu ve kullanılan maddelerin geri dönüşümüne ilişkin artan talepler, matbaa sektöründe sistem değişikliğini zorunlu kılmıştır. Solventsiz laminasyonu kolaylaştıran alternatif sistemleri gerekli olmuştur.

 

Optimize edilerek performansları sürekli arttırılan ürünlerimiz mekanik işleme özellikleri, kesim dayanımı, kaplama ağırlığı, parlaklık, kabartma veya katlama yanmasına karşı mekanik gerilim dayanımı gibi özelliklere sahiptir. Buna ilaveten, ürünlerimiz arasında gıdayla temas için onaylı çeşitli yapıştırıcılar bulunmaktadır.

 

Bir uygulama için en uygun modern laminasyon yapıştırıcısı seçimi, makina tipi ve uygulama yönteminin yanı sıra özel ihtiyaçlara bağlıdır. Bununla birlikte yapıştırıcı seçimi, kağıt veya film tipinin yanı sıra baskı yönteminin geleneksel veya dijital olmasından etkilenmektedir.

 

Ürün yelpazesi, laminasyon uygulamalarında genel proses gereksinimlerine adapte edilmiş özel performans özelliklerine sahip farklı ürün tiplerinden oluşmaktadır. Ürünlerimiz, üretim süreçlerinin yanı sıra farklı taşıyıcı yüzeyler ve laminasyon materyallerinden doğan farklı gereksinimleri karşılamak üzere geliştirilmiştir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Adhesive : Sentacoll (Copolymer Dispersion), Jowacoll (Copolymer Dispersion)
  • Crosslinking Agent : Senta (Crosslinking Agent), Jowat (Crosslinking Agent)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2024 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com