»Endüstriler ve Uygulamalar»Ahşap Sektörü»Masif Ahşap Paneller

Masif Ahşap Paneller

En doğru bağı kurun

Masif ahşap paneller

Tek veya çok katmanlı levhalar, taşıyıcı gövdeler ve sunta üretimi

UYGULAMA AÇIKLAMASI

En yüksek kalite paneller

 

Mobilya ve döşeme sektörüne yönelik tek ve çok katmanlı masif ahşap paneller, tutarlılı bir üstün kalite sağlamalıdır. Size her türlü üretim süreci ve son ürün gereksinimleri için güçlü yapıştırıcılar sunmaya hazırız.

 

İç mekanlar için masif ahşap panellerin üretiminde kullanılan D2 dispersiyoları kısa kuruma sürelerine sahiptir. Belirli ağaç türleri, asidik yapıştırıcılar ile birleştiğinde renklerini yitirme eğilimindedir. Bu durum pH nötr D2 ve D3 dispersiyonlar ile önlenebilmektedir. Buna ilaveten, bu dispersiyonların düşük korozyonlaşma özellikleri sayesinde üretim ekipmanlarının aşınması ve yıpranması minimuma indirilmektedir. Çok çeşitli viskoziteye sahip D3 yapıştırıcılar ve bu sayede rulo, nozul veya neşter gibi her standart uygulama tekniği ve yüzey özellikleri için uygun yapıştırıcı sunmaktayız.

 

Bahçe mobilyaları veya cephe giydirme gibi hava koşullarına sürekli maruz kalan ürünler için masif ahşap panel üretimi için yapıştırıcılar, nem ve ısıya karşı yüksek bir mukavemete sahip olmalıdır. Bu uygulamalar için tercih edilen ürünler EPI dispersiyonlar ve PUR prepolimerlerimizdir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentacoll (PVAc Dispersion), Jowacoll (PVAc Dispersion)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com