»Endüstriler ve Uygulamalar»Yapı Elemanları»Kompozit Elemanlar

Kompozit Elemanlar

En doğru bağı kurun

Kompozit elemanlar

Mükemmel sonuçlar için yüksek performanslı yapıştırıcılar

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Modern kompozit elemanlar veya sandviç yapılar ancak yüksek performanslı modern yapıştırıcılar sayesinde mümkün hale gelmiştir. Bugün pek çok endüstriyel sektörün vazgeçilmez bir parçası haline gelen geniş yüzeyli kompozit elemanlar; gemi içi inşaatı, yapı elemanları, özel vasıtaların yanı sıra mobilya üretimi ve pek çok uygulamada kullanılmaktadırlar.

 

Kompozit elemandan beklenen performansa göre belirlenen materyal karışımı, özellikle ısı, nem, soğuk ve yangın dayanımı özellikleri bakımından sıklıkla prosese özel üretilen özel yapıştırıcılar gerektirmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • 1-component : Sentapur (1-Component PUR Prepolymer), Senta-PowerPUR (1-Component PUR Prepolymer), Jowapur (1-Component PUR Prepolymer), Jowat-PowerPUR (1-Component PUR Prepolymer)
  • 2-component : Sentapur (2-Component PUR Adhesive), Senta (2-Component SE Polymer), Jowapur (2-Component PUR Adhesive), Jowat (2-Component SE Polymer)
  • Hot Melt Adhesive : Sentaherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Sentatherm-Reaktant MR (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant MR (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com