»Endüstriler ve Uygulamalar»Otomotiv ve Taşımacılık»Koltuklar

Koltuklar

En doğru bağı kurun

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Zamanımızın önemli bir kısmını arabada oturarak geçirdiğimiz düşünüldüğünde otomobil koltuklar otomobilin ömrü boyunca yüksek gerilimlere maruz kaldığı anlaşılır.

 

Dayanıklılık ve sağlamlığın yanı sıra görünüm, materyal kalitesi ve ergonomi gibi gereksinimlere olan talep artırmıştır.

 

Yüksek teknolojileriye sahip yapıştırıcılarımız koltuk ve koltuk kılıflarında da kullanılmaktadır. Örneğin; bazı özel yapıştırıcılarımız koltuk arkalarının kaplanması veya kılıflanmasında kullanılmaktadır.

 

Koltuk arkalarını mekanik gerilime karşı korumak için NFPP materyaller PUR sıcak tutkal yapıştırıcılar kullanılarak bir folyo ile lamine edilmektedir.

 

Yüksek performanslı reaktif PUR yapıştırıcı çözümlerimiz, PU köpüklerin deri, plastik folyo veya diğer tekstiller ile laminasyonu gibi işlemler için talep edilmektedir. Bu materyaller koltuk üretim süreci için genellikle lamine halde ve rulolar halinde sağlanmaktadır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Senta (2-Component PU Adhesive), Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowat (2-Component PU Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com