»Endüstriler ve Uygulamalar»Gıda ve Tüketici Ürünleri Sektörü»Kaymaz Kaplama

Kaymaz Kaplama

En doğru bağı kurun

Kaymaz kaplama

Güvenli tutuş

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Portföyümüzdeki özel dispersiyonlar veya sıcak tutkal yapıştırıcıları kullanarak paletleme sırasında kutuların kaymasını engelleyebilirsiniz. Bu yapıştırıcılar, katlanabilir kutular gibi ikincil ambalaja doğrudan bir kaplama olarak uygulanabilmektedir. Alternatif olarak kağıt föyler veya kutular paletlemeden önce veya paletleme sırasında kaplanabilir.

 

Soğuduktan sonra, yapıştırıcı hafif ıslak veya donuk kalabilir. Bu paketlerin kaymamasını sağlarken kolaylıkla ayrılmalarını sağlar.

 

Bu yapıştırıcılar, paletlere daha fazla yükün yerleştirilmesini sağlarken boşaltıldıktan sonra herhangi bir kalıntı bırakmamaktadır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Senta-Toptherm (PO hot melt adhesive), Sentatherm (EVA hot melt adhesive), Sentatherm (Pressure-sensitive adhesive), Jowat-Toptherm (PO hot melt adhesive), Jowatherm (EVA hot melt adhesive), Jowatherm (Pressure-sensitive adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2023 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com