»Endüstriler ve Uygulamalar»Yapı Elemanları»İç Kapılar

İç Kapılar

En doğru bağı kurun

Düz laminasyon

  • Formaldehit içermeyen dispersiyon ve sıcak tutkal yapıştırıcılar
  • Çok sert yüzeyler için poliolefin sıcak tutkal yapıştırıcılar
  • Mutfak ve banyolar için poliüretan yapıştırıcılar

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Mükemmel yüzeyler için modern yapıştırıcı sistemleri

 

Düz laminasyon uygulamaları, üretim süreçlerinin yanı sıra yapıştırıcıdan beklentilerin de sürekli arttığı ahşap ve mobilya sektöründe sürekli büyüyen bir pazar olmuştur.

 

Modern mobilya üretiminde, ahşap esaslı paneller çok çeşitli materyallerle lamine edilmektedir. En sık kullanılan materyaller arasında, reçineli dekor folyolar ve cilaların yanı sıra termoplastik folyolar, CPL ve HPL bulunmaktadır.

 

Kaplamalı paneller, mutfak ve ev mobilyası, genel iç dekorasyon ve zeminler, gemi inşaatı ve karavan sektörü, fuar standları ve mağaza düzenlemesi gibi sayısız uygulama alanına sahiptir.

 

Yıllardan beri, üretim süreçleri Üre Formaldehit (UF) yapıştırıcılarıyla yapılmasına rağmen artık sağlık ve çevre üzerindeki olumsuz etkileri nedeniyle artık pek tercih edilmemektedir. Dispersiyon veya holt-melt esaslı yenilikçi yapıştırıcı sistemlerimiz bunların etkili bir alternatifidir. Poliüretan sıcak tutkal yapıştırıcılar, uzun yıllardan beri pazarda önemli bir yer edinmiş ürünler olup üstün yapıştırma kalitesi gerektiren uygulamalar için pazarda tercih edilmektedir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • PUR Hot Melt Adhesive : Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)
  • Hot Melt Adhesive : Senta-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Sentatherm (EVA Hot Melt Adhesive), Jowat-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowatherm (EVA Hot Melt Adhesive)
  • Dispersion : Sentacoll (PVAc Dispersion), Sentacoll (PVAc Glue for Flat Bonding), Sentacoll (PVAc Glue), Sentacoll (Foil Adhesive), Jowacoll (PVAc Dispersion), Jowacoll (PVAc Glue for Flat Bonding), Jowacoll (PVAc Glue), Jowacoll (Foil Adhesive)
  • UF Resin : Senta (UF Resin), Jowat (UF Resin)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com