»Endüstriler ve Uygulamalar»Yapı Elemanları»Hazır Beton Kalıpları

Hazır Beton Kalıpları

En doğru bağı kurun

Hazır beton kalıpları

  • Hazır beton kalıbı üretimi için montaj yapıştırıcıları
  • Kaba ve düz yüzeylerde etkili
  • Titreşim dayanımlı yapıştırma
  • Çelik kalıptan kalıntı bırakılmadan çıkarılabilir

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Hazır beton kalıplarının üretiminde kullanılan yapıştırıcıların hem çok iyi bir yapışma ve hızlı bir mukavemet oluşumu sağlamaları hem de beton kuruduktan sonra kalıp elemanlarının temiz bir şekilde ayrılmalarına imkan vermeleri beklenir.

 

PO bazlı sıcak tutkal yapıştırıcılar mukavemetinin hızlı sağlanması sayesinde betonun yapıştırma işleminin birkaç dakika sonrasında kalıplara dökülebildiği hızlı bir üretim süreci gerçekleştirilebilir. Buna ilaveten, yapıştırıcılar titreşimlere karşı dirençli olup yüksek mukavemet değerleriyle esnek bir yapıştırma hattı sağlamaları sayesinde beton levha titreştiricileriyle sıkıştırıldığında titreşimleri telafi etmekte ve kalıp elemanlarını yerinde tutmakta pozitif etki sağlarlar.

 

PO sıcak tutkal yapıştırıcıların kilit bir özelliği de soğuduğunda kalıp elemanlarından nispeten kolaylıkla çıkarılabilmesidir. Bu, kalıpların yeniden kullanılabileceği anlamına gelmekte olup birleşim noktalarının üstün bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Size düşük ve yüksek ortam sıcaklıkları için tasarlanmış farklı açıkta kalma sürelerine sahip yapıştırıcı alternatifleri sunmaya hazırız.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentatherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowatherm (PO Hot Melt Adhesive)

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com