»Endüstriler ve Uygulamalar»Ahşap Sektörü»Glulam

Glulam

En doğru bağı kurun

Kurtağzı ve laminasyon için onaylı yapıştırıcılar

 

  • Masif yapı ahşabı
  • Yapıştırılmış lamine ahşap (GLT)
  • Çapraz lamine ahşap (CLT)
  • I-Kirişler

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Destekleyici bir rol - Glulam için özel yapıştırıcılar

 

Binaların yük taşıma sistemleri için ahşap eleman üreticileri, büyük zorluluklarla karşılamaktadır. Üretim sürecinin özel standartlara tabi olup kullanılan yapıştırıcıların inşaat için onaylı ve sertifikalı olması gerekmektedir. Buna ek olarak ister kurtağzı isterse laminasyon olsun her uygulama benzersiz gereksinimlere sahiptir.

 

Size yapıştırılmış lamine ahşaptan (GLT) çapraz lamine ahşaba (CLT), masif yapı ahşabından i-kirişlere kadar farklı uygulamalara özel olarak adapte edilmiş tek bileşenli, nemle kürlenen poliüretan prepolimer yapıştırıcılardan oluşan bir ürün portföyünü sunabiliriz.

 

Bazı ürünlerimiz kısa işlem sürelerinden dolayı hızlı ve esnek üretim süreçleri için özellikle uygunken diğer ürünler uzun açık montaj süresi sağlayarak büyük parça ve büyük partilerin üretilmesine imkan sağlamaktadır.

 

Poliüretan yapıştırıcılar, yük taşıyan ahşap parçaların üretilmesinde çeşitli avantajlar yanı sıra kondansasyon reçineleri gibi diğer sistemlere göre üstün bir ürün kalitesi sunmaktadır. Prepolimerler, oda sıcaklığında birkaç dakika içinde kürlenebilmekte ve renksiz görünümleri sayesinde gizli bir yapışma hattı sağlamaktadır.

 

Tek komponentli yapıştırıcılarla karıştırma, kap ömrü ve yapıştırıcı kalıntıları artık geçmişte kaldı. Minimal köpüklenme, üst üste veya yan yana yerleştirildiklerinde lamellerin yapışmalarını önler ve temizlik süresini büyük ölçüde azaltır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentapur (1-Component PUR Prepolymer), Jowapur (1-Component PUR Prepolymer)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com