»Endüstriler ve Uygulamalar»Gıda ve Tüketici Ürünleri Sektörü»Etiketleme

Etiketleme

En doğru bağı kurun

Etiketleme HM

  • Metal kutular, PE, PP, PET için kağıt ve plastik etiketler
  • Poliolefin esasi ile eriyik halde uzun süreli stabilite
  • Silindir veya nozul uygulaması

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Bir markanın mesajını taşıyan etiketler, müşterinin kararını etkileyebilir. Doğru yapıştırıcı seçimi, salt etiketin kusursuz dış görünümünden daha fazla şeye bağlıdır.

 

Portföyümüzdeki özel yapıştırıcılar, etiketlerin kaplara güçlü, esnek ve temiz bir şekilde yapıştırılmasını sağlarken, kolay taşıma ve çekici bir görünüm sunmaktadır.

 

PET şişeleri gibi bazı kap tipleri, ortam koşullarına bağlı olarak genleşebilmekte veya büzüşebilmektedir. Bu hususun çekici görünümü etkilememesini sağlamak için, yapıştırıcıların şişe ve etiketin farklı ölçülerini telafi edebilmesi gerekmektedir.

 

Polyolefin esaslı ürünlerimiz, eriyik halde uzun bir termal stabilite süresinin, uygulama sırasında düşük kuyruklanmanın yanı sıra düşük enerji tüketimiyle göz doldurmaktadır. Yapıştırıcılarımız PE, PP, PET, alüminyum, sac levha veya cam gibi çok çeşitli materyallerden üretilen kaplara ideal yapışma özelliklerine sahiptir.

 

Kauçuk-esaslı yapıştırıcılarımız, olağanüstü bir yüzey tutunumuna sahip olup özellikle gazlı içecekler için geliştirilmiştir.

 

Her iki yapıştırıcı serimiz de gıdayla temas yönetmeliklerine göre onaylıdır.

 

Polimerler, yapıştırıcı bütünlüğü bakımından iç kuvvetin oluşturulmasından sorumludur. Modern özel poliolefin bazlı polimerler dengeli özelliklerinin yüksek bir kuvvet ve mükemmel bir esnekliğe imkan vermesi dolayısıyla etiketleme yapıştırıcıları için son derece uygun bir hammaddedir.

 

Üretimde poliolefin bazlı sıcak tutkal yapıştırıcıların daha düşük maliyetleri ile kar elde edilebilir. Bu yapıştırıcı grubunun uygulama kartonunun kapatılmasından etiketleme işlemine kadar çok sayıda faydası bilinmektedir. PO tabanı, yanma, çatlama veya ayrım gibi EVA veya kauçuk sıcak tutkal yapıştırıcılar etiketleme uygulamalarında bilinen bu sorunları geçersiz kılar. Uygulama sırasındaki düşük kuyruklanma ve eriyik içindeki yüksek ısı direnci temizlik işlemlerini azaltmakta ve daha uzun bakım aralıklarına imkan sağlamaktadır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Senta-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowat-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com