»Endüstriler ve Uygulamalar»Mobilya Sektörü»Döşeme Mobilya

Döşeme Mobilya

En doğru bağı kurun

Döşeme mobilya

  • Parça üretimden seri üretime kadar arttırılmış verimlilik
  • Azaltılmış solvent salınımları
  • Yüksek performanslı modern yapıştırıcılar sayesinde tam müşteri memnuniyeti

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Yerleşik prosesler için modern yapıştırıcı sistemleri

 

Döşeme mobilya üretiminin en büyük özelliği çok farklı türde işlenmiş materyallerin kullanılmasıdır. Soğuk ve hazır süngerler, tekstiller, deri, ahşap veya ahşap esaslı materyallere ek olarak çok çeşitli plastik ve pek çok farklı materyal kullanılmaktadır.

 

İşlemler sık sık manuel olarak yapılmakta ve üretim süreleri büyük farklılıklar arz etmektedir. Uzun açıkta kalma süreleri, çeşitli materyallere iyi yapışma ve yüksek yaş dayanım yapıştırıcı teknolojisinden beklentileri arttırmaktadır.

 

Solvent bazlı ürünlerimiz döşeme mobilya ve sünger kesme sektöründe kullanılmakta olup özel şartları karşılamak için sürekli olarak geliştirilmiştir. Yapıştırıcılar genellikle sprey tabancası yardımıyla uygulanır. Solvent esaslı yapıştırıcılarımız, yüksek yaş dayanımının yanı sıra düşük basınçta kısa presleme sürelerinde bile hızlı kohezyon oluşturarak hızlı uygulama ve montaj süreçleri sağlayarak verimli bir emek yoğun üretimin temelini oluşturuyor.

 

Düşük solvent salınımlarına ek olarak, yüksek katı içerikli solvent esaslı yapıştırıcılarımız, düşük sarfiyat sayesinde bir maliyet avantajı ve bu nedenle parça başına çok düşük bir materyal maliyeti sunuyor.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Senta (CR - Contact Adhesive), Sentatac (SBS), Senta-HighSolid (SBS), Senta Super-HighSolid (SBS), Jowat (CR - Contact Adhesive), Jowatac (SBS), Jowatac-HighSolid (SBS), Jowatac Super-HighSolid (SBS)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com