»Endüstriler ve Uygulamalar»Yapı Elemanları»Dış Kapılar

Dış Kapılar

En doğru bağı kurun

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Dış kapılar, binaya girişi sağlamakla birlikte öncelikli ve ideal olarak bir pozitif kalıcı izlenim sunmaktadır. Üstün görünümlerine ek olarak, modern kapılar hava koşullarına karşı kalıcı bir mukavemet, ısı yalıtımı, ses geçirmezlik ve hırsızlara karşı koruma gibi yüksek gereksinimleri karşılamalıdır. Örneğin; ıklıkla toz boya kaplamalı alüminyum kapılar, dayanıklı ve korozyona dirençli yüzeyleri ile çekici bir görüntü sunmaktadır. Bu sebeple, kapı kanadı ve kapı çerçevesi üretimi gereksinimleri de çok yüksektir.

 

Size özellikle plastikten veya alüminyumdan üretilmiş dış kapıların dekoratif folyolarla laminasyonu için geliştirilmiş güçlü bir yapıştırma sistemi sunmaya hazırız. Poliüretan (PUR) bazlı test edilmiş ve performansı kanıtlanmış sıcak tutkal yapıştırıcılar dış uygulamalar için gerekli olan termal stabilite ve hidroliz direnci için en yüksek talepleri karşılamaktadır.

 

En iyi yapışma özelliklerine ilaveten, yeni nesil reaktif sıcak tutkal yapıştırıcılar, daha kısa açıkta kalma süresi ve daha yüksek yeşil mukavemeti sağlayarak laminasyonların daha hızlı gerçekleştirilmesine destek olmaktadır. Pencere profili kaplama uygulamalarında olduğu gibi, dış kapıların üretimi için de sunduğumuz ürünler RAL sertifikasyonuna sahiptir.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • PUR Hot Melt Adhesive : Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com