»Endüstriler ve Uygulamalar»Otomotiv ve Taşımacılık»Bagaj Uygulamaları

Bagaj Uygulamaları

En doğru bağı kurun

Bagaj uygulamaları

Bagajlar için güçlü ve esnek yapıştırma çözümleri

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Bagajlar uzun bir yol kat etti ve günümüzde bir valizden daha fazlasını taşımaktadır. Bagaj, taşıtın amacı ve türüne bağlı olarak çok farklı şeyler için kullanılmaktadır ve taşıtın diğer bölümlerine göre daha fazla mekanik gerilime maruz kalmaktadır. İç astar kalıcı ve güvenilir bir şekilde gereksinimleri karşılayan yapıştırıcılar ile birleştirilmektedir.

 

Otomobil üretiminde bagajlar döşemelerin ve yan astarların yapıştırılmasından station wagon’lardaki bagaj örtülerinin laminasyonuna kadar yenilikçi yapıştırıcı çözümleri gerektiren çok sayıda farklı uygulamaya sahiptir.

 

Yapıştırıcı portyömüzle aracın bu bölümünde sizin güvenilir ve esnek partneriniz olmaya hazırız.

 

Halı ve yapağıdan üretilen bagaj döşemeleri, termoplastik sıcak tutkal yapıştırıcılar ile yapıştırılmaktadır. Kenar katlama uygulamalarında materyalin yüksek yenilenme kuvvetlerine kolaylıkla dayanabilen poliüretan yapıştırıcılar kullanılarak halılar ile lamine edilen farklı geometrilerde GMPU panellerinden (camyünü güçlendirilmiş petekli poliüretan paneller) üretilmektedir.

 

Tüm yapıştırıcılarımız tam otomatik ve yarı manuel üretim süreçleri için uygun olup bu ürünlerin ısı direnci doğrudan güneş ışığında da sorunsuzdur.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com