»Endüstriler ve Uygulamalar»Otomotiv ve Taşımacılık»Araç İçi Laminasyonu

Araç İçi Laminasyonu

En doğru bağı kurun

Araç içi laminasyonu

  • İç laminasyon için poliüretan dispersiyonlar (PUD)
  • İç döşemenin tüm laminasyon işlemleri için kapsamlı PUD portföyü
  • Yüksek sıcaklık dayanımı
  • Düşük VOC ve sisleme değerleri

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Yapıştırıcılar, taşıt kabinlerinin farklı parçalarının üretiminde ve montajında başrolü oynamaktadır. İster uzun yıllar test edilmiş ve kanıtlanmış olsun isterse uygulamaya özel geliştirilmiş olsun, size tüm standart yapıştırma tekniklerinde tüm güncel gereksinimler ve süreç parametrelerine uygun yapıştırıcı çözümleri sunmaya hazırız.

 

Gösterge panelleri, yan ve kapı panellerinin ve orta konsolların çok çeşitli dekor materyalleriyle laminasyonu talepkar uygulamalardan bazılarıdır. Pres laminasyon ve vakumlu derin çekme gibi standart uygulamaların çok ötesine ulaşan yüksek ısı dirençlerine sahip uygun yapıştırma çözümlerine sahip geniş bir yelpaze sunmaktayız.

 

PO sıcak tutkal yapıştırıcılar, ön işlem gerektirmeksizin IMG süreçlerinde polipropilen kalıp parçaların laminasyonunu sağlamakta ve %100 geri dönüştürülebilirliğiyle ön plana çıkmaktadır.

 

Güçlü PUR sıcak tutkal yapıştırıcılar, tüm taşıt kabini için gerekli tüm laminasyon işlemleri için idealdir.

 

Gösterge panelleri ve görünür dikişli kapı panellerinin gerçek deri ile laminasyonu gibi büyük oranda manuel montajlar için özel olarak optimize edilmiş PU dispersiyonlar sunmaktayız.

 

A-B-C sütunları, paket rafları veya tavanlarını kaplamak için sık sık ince ve gözenekli tekstil kullanılmaktadır. Bu uygulamalar, doğrudan güneş ışığına maruz kalır ve bu sebeple son derece UV stabil PU dispersiyonlar ile lamine edilmektedir. Uzun yıllar sonrasında bile, yapıştırma hattı, bu yapıştırıcıların mükemmel oksidasyon direnci ve renk istikrarı sayesinde gizli kalmaktadır.

 

Portfömüzdeki taşıt kabinlerine yönelik yapıştırıcılarımızla tüm laminasyon teknikleri kapsamında kısa işlem sürelerine, düşük enerji tüketimlerine, temiz işlem olanaklarına ve farklı parçalarının özel ihtiyaçlarına verimli ve modern çözümler bulabilirsiniz.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Dispersion : Sentapur (PU Dispersion), Jowapur (PU Dispersion)
  • Hot Melt Adhesive : Sentatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Senta-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Sentatherm-Reaktant MR (PUR Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant (PUR Hot Melt Adhesive), Jowat-Toptherm (PO Hot Melt Adhesive), Jowatherm-Reaktant MR (PUR Hot Melt Adhesive)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com