»Endüstriler ve Uygulamalar»Mobilya Sektörü»3D Laminasyon

3D Laminasyon

En doğru bağı kurun

3D laminasyon

  • Mobilya önlerinin 3D laminasyonu içi tek komponentli ve iki komponentli poliüretan dispersiyonlar (PUD)
  • Her türlü 3D laminasyon uygulaması için PU dispersiyon ürünleri
  • Yüksek ısı ve nem mukavemeti

UYGULAMA AÇIKLAMASI

Termal kaplamalı üç boyutlu mobilya önleri, kısaca 3D film önleri, mobilya sektöründe önemli bir segmenti oluşturmaktadır. Bu türden kaplamalı elemanlar öncelikli olarak banyo ve mutfaklarda kullanılmakla birlikte oturma odası, yatak odası ve küçük ebat mobilyalarda da kullanılmaktadır.

 

3D mobilya önü üretimi için PU dispersiyonlar

Mobilya sektöründe değişen trendler mobilya önleri tasarımına yön vererek 3D laminasyon gereksinimlerini belirlemektedir. Bir gün çok parlak PVC folyolarla lamine edilmiş temiz önler ön plandayken bir başka gün, düz veya yapılı yüzeye sahip daha klasik PVC folyolarla lamine edilmiş profilli önler daha çok talep edilmektedir. Teknik üretim süreçleri ve yapıştırıcılar, sektördeki güncel gereksinimleri karşılayarak güvenilir bir yapıştırma sağlamalıdır.

 

1 komponentli yapıştırıcılarımız ile dozlama ve karıştırma hatalarının önüne geçilerek 2 komponentli yapıştırıcılarına göre büyük bir üretim avantajı sunmaktayız. Böylece daha kolay materyal planlaması, satın alma ve depolama gibi ek avantajlar sunarken karıştırma ünitelerinin temizlenmesi ve kap ömrünün gözetilmesi gibi uygulamalar ortadan kalkmaktadır.

ÜRÜN BİLGİLERİ

  • Sentapur (PU Dispersion), Sentapur (2-Component Dispersion), Jowapur (PU Dispersion), Jowapur (2-Component Dispersion)

İNDİRMELER

Mükemmel sonuçlar için: SENTEZ; farklı sektörlerdeki müşterileri için firmaya özel yenilikçi endüstriyel yapıştırıcılar ve hammaddeler temin eder. Özel danışmanlık servisimiz için bizimle irtibata geçin.

Ürün Danışmanı / Satış

Ürün veya uygulama hakkında bir sorunuz mu var? Var ise yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Teknik Destek

Profesyonel destek veya çözüme mi ihtiyacınız var? Yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Alaaddinbey Mah. 614. Sok. No: 5/C
Nilüfer / Bursa

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 Sentez Optimum Kimya

SiteMap  |  Tasarım : interbim.com